Sevincliyiz > Farkımız

SEVİNÇ TEMEL OKULLARI

32 YILLIK GEÇMİŞTEN, BAŞARILI BİR GELECEĞE…

Sevinç Eğitim Kurumları 1986 yılında, Sevinç Dershaneleri ile İstanbul, Bakırköy’deki ilk şubesi ile eğitim hayatına başladı. 32 yıldır öğrencilerinin akademik ve mesleki hayatlarına değer katan Sevinç Eğitim Kurumları, öğrencilerinin hayal ettikleri başarılara ulaşmalarını sağladı…

1986 yılından bu yana eğitim alanında kaliteli, yenilikçi ve çağdaş eğitim anlayışıyla başarılarını sürdüren, sürekli olarak kendini geliştiren ve sağlam adımlarla büyüyen Sevinç Eğitim Kurumları bünyesinde yer alan Sevinç Temel Okulu; geleceğin başarılı bireylerinin yetişmesine katkı sağlıyor.

Sevinç Eğitim Kurumları’nın Sevinç Dershaneleri ile elde ettiği 32 yıllık deneyim ve bilgi birikimi, Sevinç Temel Okulu öğrencilerinin eğitim almayı hedefledikleri lise ve üniversitelere yerleşmelerinde büyük avantaj sağlıyor. Sevinç Temel Okulu’nun merkezi sınavlara yaklaşımı, ölçme-değerlendirme alanındaki uzmanlığı ve danışman öğretmen-rehberlik birimi işbirliği ile öğrenciye tam destek olması, sınava hazırlık sürecinin rahatça aşılmasına ve başarı ile sonuçlanmasına olanak tanıyor.
 

Sevinç Ortaokulu

Ataşehir

Sevinç Ortaokulu

Bakırköy

Sevinç Temel Lisesi

Bakırköy

Sevinç Temel Lisesi

Kadıköy